Kontakt oss – vi hjelper deg!

Vi har kontor i Oslo og Stockholm, men jobber over hele Skandinavia. Det spiller ingen rolle om hotellet ligger i Bergen, Stavanger, Orkanger eller Bodø. Vi har levert hotellinnredninger fra Berlin i sør til Svalbard i nord. Vi tar utgangspunkt i de ønskene og ideene du har, og forstår de utfordringene du møter i hverdagen. Våre kunnskapsrike medarbeidere er opptatt av å se helheten som sikrer et sluttresultat som du garantert blir fornøyd med. Ta kontakt med oss, så legger vi sammen grunnlaget for et enda bedre hotell.

Grethe Arntzen
Prosjektleder
+47 924 23 961
grethe@room2room.no

Cecilie Hemme Granerud
Interiør Arkitekt/ Prosjektleder
+47 922 00 939
cecilie@room2room.no

Sveinung Røgeberg
Prosjektleder
+47 40 28 48 48
sveinung@room2room.no

Francisco Muñoz
Prosjektleder
+46 70 052 82 92
francisco@room2room.se

Henrik Petersson
Daglig Leder
+46 70 313 98 30
henrik@room2room.se

Julie Kristin Thoresen
Interiør Arkitekt
+47 93 04 49 73
julie@room2room.no

Save